Переглядів: 235 | Додав: Тренер | Дата: 05.11.2017 | Коментарі (0)

25 лютого в спортивному залі Солонянської СЗШ№1 відбулася олімпіада з фізкультури

олімпіада складалася з двух частин теорії і практичних завдань баскетболу, волейболу,

гантболу, легкої атлетики, футболу, гімнастики. Учасники Березнуватівської СЗШ

Пчеленков Максим та Зірніченко Анастасія зайняли ІІІ місця.

Переглядів: 436 | Додав: Batman | Дата: 27.02.2015 | Коментарі (0)

14 лютого в спортивному залі Солонянської СЗШ№1 відбувся фінал районних змагань

з волейболу серед юнаків. До фіналу вийшли 6 команд для участі в фіналі прибули 5 команд

Солонянська СЗШ№1, Березнуватівська СЗШ, Незабудинська СЗШ, Солонянська СЗШ№2,

Башмачанська СЗШ. Змагання пройшли в запеклій спортивній боротьбі команда Березнуватівської СЗШ

стала срібним призером пропустивши вперед команду Солонянської СЗШ№1.

Переглядів: 423 | Додав: Batman | Дата: 27.02.2015 | Коментарі (0)

7 лютого в Новопокровській СЗШ відбувся фінал районних змагань з волейболу серед дівчат.

Де зустрілися 6 команд фіналісток: Березнуватівська СЗШ, Новопокровська СЗШ, Криничанська СЗШ,

Солонянська СЗШ№1, Солонянська СЗШ№2, Василівська СЗШ в запеклій боротьбі перше місце здобула

команда Криничанської СЗШ побідивші в фіналі команду Березнуватівської СЗШ, друге місце за командою

Березнуватівської СЗШ, третіми стали учасниці СолонянськоїСЗШ№1.

Учасниці Березнуватівської СЗШ:

-  ЗІРНІЧЕНКО АНАСТАСІЯ

Переглядів: 442 | Додав: Batman | Дата: 08.02.2015 | Коментарі (0)

31 січня 2015 року в Новопокровській СЗШ відбулися районні (зональні) змагання з волейболу

серед юнаків шкіл району в змаганнях взяли участь 5 команд із 5 шкіл Новопокровської зони:

Березнуватівська СЗШ; Новопокровська СЗШ; Незабудинська СЗШ; Мопрів ... Читати далі »

Переглядів: 459 | Додав: Batman | Дата: 31.01.2015 | Коментарі (0)

24 січня 2015 року на базі Новопокровської СЗШ відбулися районні зональні змагання серед дівчат.

В заганнях взяли участь 5 команд Новопокровської зони: Березнуватівська СЗШ, Новопокровська СЗШ,

Криничанська СЗШ, Письмічівська СЗШ, Мопрівська СЗШ. Кращими були волейболістки Березнуватівської СЗШ,

на другому місці волейболістки Криничанської СЗШ, третіми стали волейболістки Новопокровської СЗШ. Вони разом

з фіналістами Солонянської зони будуть розигривать кубок району з волейболу 7 лютого 2015 року.

НАШІ  ВОЛЕЙБОЛІСТКИ:

1. Зірніченко Анастасія

2. ... Читати далі »

Переглядів: 446 | Додав: Batman | Дата: 24.01.2015 | Коментарі (0)

8 листопада в Жданівській СЗШ відбулися районні змагання серед дівчат шкіл району з футзалу.

В яких наша команда не програвши жодного матчу поступилася команді дівчат з Криничанської СЗШ

зігравши з ними в нічию, по забитим і пропущеним м'ячам.

СКЛАД  КОМАНДИ:

1. Зірніченко Анастасія - 11 клас -

2. Бородіна Ольга - 11 клас -

3. Желудько Яна - 6 клас -

4. Куктенко Альвіна - 9 клас  ... Читати далі »

Переглядів: 439 | Додав: Batman | Дата: 29.11.2014 | Коментарі (0)

Переглядів: 461 | Додав: Batman | Дата: 14.08.2014 | Коментарі (0)

16 квітня на базі Єлізарівської СШ відбулися районні змагання з шахів і шашок в яких взяли участь 84 учасника в грі зшашок і 84 учасника в грі з шахів. Чемпіонами району з шахів стали учасники нашої школи, серед юнаків Алєксєєв Олександр, серед дівчат Годнюк Людмила.
Переглядів: 418 | Додав: Тренер | Дата: 12.08.2014 | Коментарі (0)

26.04.14року в с. Військове на переправі відбулися районні змагання

З військово-патріотичної гри «Зірниця» участь взяли 13 шкіл району

Змагалися в 7 відах: конкурс строю і пісні, конкурс знавців історії України,

Медико-санітарна підготовка, кульова стрільба, метання гранати в ціль,

силова підготовка, швидкісно-силова підготовка.

Команда Березнуватівської СШ стала переможцем в швидкісно-силовій підготовці і другою в конкурсі знавців історії України.

Виборола загальне ІІІ місце і стала бронзовим призером районних змагань.