Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Мій сайт
Головна » Архів матеріалів

23/04/2014року на базі Тритузнянського НВК відбулися районні змагання з легкої атлетики в яких взяли участь

10 шкіл району. Кращими була команда Березнуватівської СШ яка виборола І місце і стала чемпіоном району.

10. Пола Руслана - нагороджена грамотою

Переглядів: 405 | Додав: Batman | Дата: 29.04.2014 | Коментарі (0)

5.04.2014 року на базі Солонянської СШ№2 відбулися районні змагання з футболу на приз "Шкіряного м'яча" учасники 2003 року

народження зустрілися чотири команди фіналісти: Березнуватівської СШ, Василівської СШ, Солонянської СШ№2, Єлізарівської СШ.

Команда Березнуватівської СШ виборола Імісце і стала чемпіоном району.

9. Баканов Віталій

Переглядів: 297 | Додав: Batman | Дата: 29.04.2014 | Коментарі (0)

16 лютого на базі Солонянської СЗШ№1 відбулися районні змагання з волейболу (фінал) серед юнаків де зустрілися чотири команди фіналісти: Березнуватівська СЗШ, Незабудинська СЗШ, Солонянська СЗШ№1,  Солонянська СЗШ№2. В запеклій боротьбі за звання чемпіона району наша команда посіла ІІ місце ... Читати далі »

Переглядів: 308 | Додав: Batman | Дата: 18.02.2014 | Коментарі (0)

8 лютого на базі Новопокровської СЗШ відбулися районні змагання з волейболу (фінал) серед
дівчат переможців зональних змагань. Команда дівчат нашої школи в трейтє підряд стала переможцем
цих змагань і на завжди залишила перехідний кубок змагань. Який внесла в загальну копилку школи.

ЧЕМПІОНИ  РАЙОНУ

&nbs ... Читати далі »
Переглядів: 338 | Додав: Batman | Дата: 09.02.2014 | Коментарі (0)

25 січня 2014 року на базі Новопокровської СШ відбулися районні (зональні) змагання з волейболу
серед юнаків середніх шкіл району. Участь прийняли 5 команд: Березнуватівська СШ, Новопокровська СШ,
Незабудинська СШ, Криничанська СШ, Єлізарівська СШ. Наші юнаки вибороли І місце другими були юнаки
з Незабудино ці команди і вийшли до фіналу, який відбудеться 15.02.2014 року.
Юнаки нашої команди:
2. Алєксєєв Олександр
3. Попов Роман
4. Баканов Микола
5. Лебедянцев Дмитро
6. Чепурко Олег
Переглядів: 312 | Додав: Batman | Дата: 26.01.2014 | Коментарі (0)

В розділі каталог статей розміщено виступи вчителів на засіданні МО,
це дуже корисні материали їх можна використовувати в своїй роботі
з учнями школи, а також їхніми батьками.

Прочитайте не пошкодуєте.

Переглядів: 295 | Додав: Batman | Дата: 19.01.2014 | Коментарі (0)

18. 01. 14 року на базі Новопокровської СШ відбулися районні (зональні) змагання з волейболу серед дівчат
участь прийняли шість команд Березнуватівська СШ; Єлізарівська СШ; Новопокровська СШ; Криничанська СШ;
Мопрівська СШ; Незабудинська СШ. Команда дівчат Березнуватівської СШ виборола І місце і вийшла в фінал
разом із Криничанською СШ яка стала другою.
Переглядів: 301 | Додав: Batman | Дата: 18.01.2014 | Коментарі (0)

21 грудня на базі Солонянської СШ1 відбувся очний тур олімпіади з фізкультури в якому взяли участь 12 учасників.
Буряк Станіслав виборов ІІ місце; Зірніченко Анастасія ІІІ місце.

Переглядів: 287 | Додав: Batman | Дата: 28.12.2013 | Коментарі (0)

7 грудня на базі Єлізарівської СШ відбувся відбірковий тур районної олімпіади з фізкультури від нашої школи було 4 учасники: Буряк Станислав; Панов Павел; Шуригіна Каріна; Зірніченко Анастасія. До очного туру вийшли Буряк Станіслав; Зірніченко Анастасія.
Переглядів: 285 | Додав: Batman | Дата: 28.12.2013 | Коментарі (0)