Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Мій сайт
Головна » Архів матеріалів

7-8 травня в місті Кривому Розі відбулися фінальні змагання з ДФПЮ в яких взяли участь 8 команд фіналістів.

Юнаки змагалися в пяти видах: біг-100м; крос-3000м; підтягування; плавання; метання гранати 600гр.

... Читати далі »

Переглядів: 317 | Додав: Batman | Дата: 09.05.2013 | Коментарі (0)

27 квітня 2013 року в Письмічівському лісі відбулися районні змагання з військово - патріотичної гри "Зірниця".
В змаганнях взяли участь 20 шкіл району. В запеклій спортивно-інтелектуальній боротьбі команда нашої школи
виборола І місце і стала чемпіоном району. І в травні місяці буде захищати честь району на обласних змаганнях.

КОМАНДА В СКЛАДІ:

командира - Трегуба Костянтина
члени команди: Панов Павел
                        Галан Максим
                        Бак ... Читати далі »
Переглядів: 344 | Додав: Batman | Дата: 27.04.2013 | Коментарі (0)

24 квітня на базі Березнуватівської СЗШ відбулися обласні зональні змагання з допризовної фізичної підготовки юнаків. В змаганнях взяли участь 5 команд центральної зони: Солонянський район, місто Синельниково, Новомосковський район, Томаковський район, Покровський район.

Юнаки змагалися в 5 видах: біг 100м, крос 1000м, підтягування на перекладині, метання гранати на дальність, стрільба з пневматичної зброї.

Чемпіоном стала команда Березнуватівської СЗШ Солонянського району

Срібним призером команда міста Синельниково

Бронзовим призером команда Новомосковського району

Переглядів: 336 | Додав: Batman | Дата: 24.04.2013 | Коментарі (0)

20 квітня на базі Тритузнянського НВК відбулися районні змагання з допризовної фізичної підготовки юнаків,  ... Читати далі »

Переглядів: 348 | Додав: Batman | Дата: 21.04.2013 | Коментарі (0)

9 квтня 2013 року на базі Мопрівської СШ відбулися районні змагання з легкої атлетики,

де прийняли участь команди з 11 шкіл району. Наші споттсмени виступили рівно на протязі всіх змагань

і стали срібними призерами зайнявши ІІ місце. Особливо відзначилися Зірніченко Іван - ІІІ місце - біг 100м,< ... Читати далі »

Переглядів: 370 | Додав: Batman | Дата: 09.04.2013 | Коментарі (0)

6квітня 2013 року в Солонянській СШ№1 відбувся фінал районних змагань з футболу
на приз "Шкіряного м'яча" де змагалися 6 команд, які посіли призові місця в зональних
змаганнях. Це Березнуватівська СШ, Єлізарівська СШ, Солонянська СЩ №2, Башмачанська СШ, Олександропільська СШ, Петраківська НСШ. Наші юні футболісти боролися з суперниками завзято не раз заставляли їх похвилюватися за свої ворота створюючі гольові моменти. Але не зважаючи на завзяту гру призового місця не зайняли, посіли лише 5 місце.

НАША  КОМАНДА:

Галан Максим - Баканов Микола
Лебедянцев Дмитро - Рижко Роман
Пчеленков Максим - Качан Во ... Читати далі »
Переглядів: 370 | Додав: Batman | Дата: 07.04.2013 | Коментарі (0)

• 23 березня на базі Єлізарівської СЗШ відбулися районні змагання з шахів, шашок.
  • Нашу школу представляли - шахи - Зірніченко Іван; Годнюк Людмила: шашки - Буряк Станіслав; Алєксєєв Олександр; Куктенко Альбіна.
  • Шахисти посіли призові місця - Зірніченко Іван - ІІ місце; Годнюк Людмила - ІІІ місце, а шашки Буряк Станіслав - ІV місце.

Переглядів: 354 | Додав: Batman | Дата: 25.03.2013 | Коментарі (0)

16 березня 2013 року на базі Тритузнянського НВК відбулися районні змагання з

настільного тенісу серед юнаків загально-освітніх шкіл району в них взяли участь

два наших учасники:

Січик Руслан

Переглядів: 358 | Додав: Batman | Дата: 17.03.2013 | Коментарі (0)

22-23 лютого 2013 року в Дніпропетровському інституті після дипломної перепідготовки вчителів відбулася обласна олімпіада з фізкультури серед учнів 11 класів. Наш район представляв учень нашої школи Січик Руслан. За хороший виступ був нагороджений грамотою лауреата обласної олімпіади з фізкультури і отримав запрошення до вступу в Дніпропетровський інститут фізкультури.

Переглядів: 343 | Додав: Batman | Дата: 02.03.2013 | Коментарі (0)